Personalista/ Personalistka

Pracovní náplň:

  • Zajišťování náborů, přijímání a propouštění zaměstnanců
  • Vyřizování pracovně právních záležitostí ohledně vzniku, průběhu a ukončení pracovních poměrů
  • Vedení personální evidence a souvisejících smluvních vztahů.
  • Spolupráce při analýze vzdělávacích potřeb a zajišťování rozvoje a vzdělávání zaměstnanců.
  • Spolupráce s vedoucími jednotlivých oddělení v oblasti personální práce.
  • Reporting vedení organizace.
  • Vedení agendy povinných lékařských prohlídek, BOZP a PO.
  • Jednání s úřady práce, OSSZ
  • Prezentace firmy na veletrzích , HR marketing firmy
  • Zajišťování a koordinace OOPP

Požadavky:

  • Zkušenosti na pozici personalisty ve výrobní společnosti min. 1 rok
  • Dobrá znalost MS Office
  • Schopnost týmové spolupráce, zodpovědnost a samostatnost
  • Aktivita, flexibilita, proaktivní přístup k práci, analytické myšlení
  • Řidičský průkaz sk. B výhodou

Nabízíme:

  • Dlouhodobou práci na HPP
  • 25 dnů dovolené
  • Mimořádné bonusy za produktivitu a řada firemních benefitů
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Možnost seberealizace a rozvoje
  • Příspěvek na stravování
  • Příplatky nad rámec zákona
  • Práci v přátelském kolektivu ve výrobní společnosti s dlouholetou tradicí