Kalič

Náplň práce:

  • Řízení a obsluha částečně automatizovaných procesů tepelného zpracování.
  • Provádění předepsaných kontrol a vedení záznamů o nich.
  • Práce na dokončovacích operacích – tryskání, kalibrování, broušení
  • Manipulace a ukládání výkovků pomocí vysokozdvižného vozíku a jeřábu.
  • Údržba linek tepelného zpracování.

Požadujeme:

  • Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu (krátký - dlouhý týden).
  • Samostatné jednání a rozhodování, snaha učit se novým věcem.
  • Spolehlivost, flexibilitu a zodpovědný přístup k práci.

Výhodou pro Vás může být:

  • Vazačský a jeřábnický průkaz.
  • Řidičské oprávnění na VZV.
  • Ochota pracovat přesčas.
  • Znalost procesů tepelného zpracování.

Mzda na pozici:

Nástupní hrubá mzda

Hrubá mzda po zapracování

Nepřetržitý provoz

29 000 Kč/ měsíc

36 000 Kč/ měsíc

V uvedené mzdě je obsažena odměny za odvedenou práci a případná práce přesčas.

Více informací ohledně mzdy Vám rádi sdělíme na personálním oddělení.

Prohlédnout zaměstnanecké benefity