Materiálový inženýr- technolog

Pracovní náplň:

  • metodické řízení oblasti tepelného zpracování železných kovů
  • metodické řízení metalografické laboratoře
  • vytváření a správa postupů tepelného zpracování výrobků a související technické dokumentace
  • podílení se na FMEA nových i stávajících výrobků
  • působení ve funkci řešitele VaV projektů pro oblast termomechanického zpracování výkovků a vývoje nástrojových materiálů
  • podílení se na řešení technologických problémů a operativních požadavků sériové výroby i na zvyšování efektivity výroby

Požadavky:

  • SŠ minimálně s 5ti letou praxí v oboru nebo VŠ - technického zaměření
  • VŠ v oboru metalurgie (materiálového inženýrství) výhodou
  • odborné znalosti tváření a tepelného zpracování
  • orientaci ve výkresové a technické dokumentaci
  • znalost MS Office na úrovni zkušeného uživatele
  • znalost anglického jazyka na úrovni B2
  • schopnost analyzování procesních dat za účelem trvalého rozvoje procesů
  • schopnost systematické práce
  • týmovou spolupráci, samostatnost, zodpovědnost, flexibilitu,

Nabízíme:

  • dlouhodobou práci na HPP
  • možnost dalšího vzdělávání
  • možnost seberealizace a rozvoje
  • mimořádné bonusy za produktivitu a řada firemních benefitů včetně 25 dnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • příplatky nad rámec zákona
  • práci v přátelském kolektivu ve výrobní společnosti s dlouholetou tradicí