Technický asistent- VHODNÉ PRO ABSOLVENTY !

Pracovní náplň:

  • Spolupráce při zavádění a udržování systému motivace a hodnocení pracovníků
  • Spolupráce při řešení investičních akcí a projektů včetně přípravy dokumentace
  • Spolupráce a řízení projektů štíhlé výroby
  • Metodické a odborné řízení zavádění nových standardů
  • Vypracování reportů pro vedení firmy
  • Řízení správy budov ve spolupráci s technickou obsluhou výroby

Požadavky:

  • SŠ – technického zaměření
  • Znalost MS Office (zejména Excel),
  • Znalost konstrukčních programů- CAD výhodou
  • Schopnost týmové spolupráce, zodpovědnost a samostatnost
  • Aktivita, flexibilita, proaktivní přístup k práci, analytické myšlení
  • Řidičský průkaz sk. B výhodou

Nabízíme:

  • Dlouhodobou práci na HPP
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Možnost seberealizace a rozvoje
  • Mimořádné bonusy za produktivitu a řada firemních benefitů včetně 25 dnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Příplatky nad rámec zákona
  • Práci v přátelském kolektivu ve výrobní společnosti s dlouholetou tradicí