Údržbář

Pracovní náplň:

Údržbář má na starosti mechanické opravy strojů, zařízení a budov. Převáženě se podílí na opravách, úpravách mechanických částí strojů a zařízení, výrobě náhradních dílů a instalacích nových technologií.

Požadujeme:

  • vyučení v oboru strojní zámečník výhodou
  • zkušenosti s údržbou strojů a zařízení výhodou
  • svářečský průkaz výhodou
  • mít chuť pracovat a učit se novým věcem
  • spolehlivost, flexibilitu, ochotu pracovat na směny

 Nejsi-li vyučen v oboru nevadí, stačí, když budeš mít chuť k práci, šikovnost v rukách a ostatní Tě naučíme.

Mzda na pozici:

Nástupní hrubá mzda

Hrubá mzda po zapracování

3 směnný provoz

27 000 Kč/ měsíc

32 000 Kč/ měsíc

V uvedené mzdě je obsažen adaptační příplatek a případná práce přesčas.

Více informací ohledně mzdy Vám rádi sdělíme na personálním oddělení.

Prohlédnout zaměstnanecké benefity