VSTUPTE S NÁMI DO SVĚTA ZPRACOVÁNÍ KOVŮ

STAŇTE SE SOUČÁSTÍ KOVÁRNY ALPER

Podívejte se, na jaké pracovní pozice aktuálně hledáme vhodné kandidáty. Pokud mezi nimi nenajdete „tu vaši“, nevadí – zašlete nám svůj životopis. Nebo ještě lépe, přijďte osobně k nám na personální oddělení – rádi vám ukážeme, jak pracujeme, a projednáme s vámi možnosti naší spolupráce.

Přidejte se k partě kovárny Alper a získejte i Vy:

  • placené přesčasy
  • příspěvky nad rámec zákona
  • nadstandardní příplatky za riziko a směnnost

Lidé kovárny Alper

Staňte se i vy členy našeho týmu

Ve firmě dělám přes deset let. Začínal jsem na kovárně, jako operátor kovací linky. V roce 2014 jsem přešel na údržbu, která je mi pracovně bližší. Koncem roku 2016 jsem se stal mistrem údržby. Když něco přestane fungovat, nastoupíme, opravíme a vyřešíme to. To se mi na práci líbí – ta možnost, že mohu něco změnit a věci dávat zase do pohybu. A proč v Alperu dělám? Baví mě stroje a technika. Mám rád poctivou práci a mám možnost věci měnit a zlepšovat. Firma se o lidi stará dobře. Zajistím rodinu a moje partnerka a děti se na mě mohou spolehnout.

Jiří Masař Údržba – mistr údržby

Kovařinu dělám celý život. Je tomu už více jak 12 let co jsem začal pracovat v Alperu. Na kovárně pracuji jako operátor kovací linky. Na směně máme dobrou partu, děláme na moderních kovacích lisech a docela se u toho bavíme. Je to tvrdá práce, ale poctivá. Kovařina nikomu nic nedá zadarmo. Když makám, vydělám si. Libí se mi, že práce není jednotvárná. Neustále děláme něco jiného, každý den vytváříme jiné a nové výkovky. Jsem ve firmě už přes dvanáct let, ale i po čase můžu v pohodě říct, že mě práce pořád baví a dává smysl.

Petr Fojtík Kovárna – operátor kovací linky

V Alperu pracuji od roku 2012 a na obrobně vyrábím formy pro kovací linky. Jsem vyučený zámečník a maturitu mám v oboru provozní technika. Po škole jsem vyráběl výtahové šachty a pak přešel do Alperu na nástrojárnu. Dnes dělám na nástrojárně na CNC elektroerozivních hloubičkách. Spoustu věcí jsme s kolegy vymysleli a zdokonalili. Děláme na počítačích a průmyslových systémech, nastavujeme obráběcí stroje. Je to složitá, ale hodně zajímavá práce. Může to znít jako klišé, ale nedovedu si představit, že bych dělal něco jiného. Chlapi z práce jsou vynikající a můžeme se na sebe spolehnout, stejně jako na mě spoléhá moje rodina.

Karel Nadymáček Obrobna – obsluha CNC frézky

V Alperu dělám od roku 2016. Práci mi doporučil kamarád. Začínal jsem zde jako kalič na kalírně jejíž součástí je i tryskání hotových výkovků. V roce 2017 jsme rozjížděli provoz nové moderní linky Realistic, na které pracuji od jejího spuštění. Byl jsem měsíc na školení v naší mateřské firmě - Kovárna VIVA, v týmu u Martina Kraváčka. Kolegové v týmu mě toho hodně naučili o technologiích a procesech tepelného zpracování výkovků. Nyní v Alperu pracuji jako operátor linky tepelného zpracování výkovků, jedná se o dokončovací operace. Je to počítačem kompletně řízený provoz. Baví mě to. Lidi v práci jsou super. Dobrá parta, ve které má člověk oporu.

Pavel Fečo Kalírna – operátor linky tepelného zpracování

Jsem rodilý Prostějovák. V Alperu pracuji přes dva roky, nastoupil jsem hned po škole. Studoval jsem strojařinu a po škole jsem hledal jsem praxi v oboru. Alper byl dobrá volba. Dnes dělám na nástrojárně, kde vyrábím kovací formy. Ze školy mi bohužel chyběla praxe, ale díky vstřícným kolegům jsem se vše rychle naučil. Kolektiv je v pohodě. Pracuji ve strojařině. Dělám na moderních CNC strojích, v technických programech, nastavuji obráběcí stroje a parametry frézovaní. Jsem ten, kdo zodpovídá za finální výsledek. A to mě baví.

Josef Hrstka Nástrojárna – operátor CNC strojů

Přidejte se k naší partě

Volejte, pište, stavte se!

Marcela Redková

Marcela Redková

personalistka

mobil: +420 720 062 260

e-mail: [email protected]