Údržbář - elektro

Pracovní náplň:

Údržbář elektro má na starosti správu a údržbu strojů, zařízení a budov z pohledu elektro. Převážně se podílí na provádění oprav elektrických součástí strojů, ale i budov či kamerových systémů nebo počítačových sítí. Dále, dle svých schopností, se může podílet i na programování robotizovaných systémů.

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání- elektrotechnické
  • orientaci v elektro dokumentaci
  • platný průkaz - vyhláška č. 50/78 Sb. § 6
  • zkušenost na obdobné pozici výhodou
  • znalost počítačových systémů výhodou
  • mít chuť pracovat a učit se novým věcem
  • spolehlivost, flexibilitu, ochotu pracovat na směny

Mzda na pozici:

Nástupní hrubá mzda

Hrubá mzda po zapracování

3 směnný provoz

30 000 Kč/ měsíc

36 000 Kč/ měsíc

V uvedené mzdě je obsažen adaptační příplatek a případná práce přesčas.

Více informací ohledně mzdy Vám rádi sdělíme na personálním oddělení.

Prohlédnout zaměstnanecké benefity